Mağaza satış programı

Mağazanız için satış yönetimi neden önemlidir?

Ürün ve hizmet tanıtımlarınızın, kısacası reklam ve pazarlama faaliyetlerinizin bir sonraki aşaması olan satış, yönetimine en çok önem vermeniz gereken işletme süreçlerinizin başında geliyor. Satış süreci ve satış yönetimi gerek mağazanıza para akışı sağlayarak maddi kaynak yarattığı gerekse müşteri memnuniyeti sağlamak adına size birçok konuda veri sunduğu için çok önemlidir. Hem anlık satış operasyonunuzu verimli hale getirmek hem de satış verilerini doğru şekilde analiz ederek ürün ve hizmetlerinizi geliştirmek, uzun vadede de işletme karlılığı sağlamak için iyi bir mağaza satış programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mağaza satış programları ne işe yarar?

Satış süreci, müşterinize onların beklentilerini karşılayacak ürün ya da hizmet sunmanızla ilgili olduğu kadar satış sonuçlarını toplayıp raporlayarak çalışanlarınızın performansını kontrol etmeniz ve tekliften kasaya kadar müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetmenizle yakından ilgilidir. Satış sürecinin tüm aşamalarını satış yönetimi programlarıyla en efektif şekilde ilerletebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkin mağaza satış yönetimi
Mikro Yazılım’ın esnaf ve serbest meslek sahiplerine özel çözümü Mikro Run ile mağazanızın satış sürecini uçtan uca yönetebilirsiniz. Mikro Run’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile Satış ve müşterilerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.
Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz.
İrsaliyelerinizi tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz.
Belirlediğiniz zaman aralıkları için satış raporları alabilirsiniz.
Aldığınız raporları analiz ederek satış hedeflerinizi güncelleyebilir, taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump ile büyük işletmelere özel yazılım Mikro Fly’ın ana paketindeki Satış ve Müşteri Yönetimi programıyla satışlarınızı tekliften siparişe kadar tüm aşamalarda zahmetsizce yönetirsiniz. Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile Müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilirsiniz
Onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz.
Hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak işletme hedeflerinizi mümkün olan en kârlı şekilde saptayabilirsiniz.

Neden Mikro Run kullanmalısınız?

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Adınız

Soyadınız

E-Postanız

İl Seçiniz İl Seçiniz İstanbul Avrupa İstanbul Asya Ankara İzmir Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Iğdır Isparta Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

Telefon

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa ait bilgilendirmeyi okudum. Tarafıma Mikro Yazılım ve grup şirketleri tarafından reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir